• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Ляльковий театр "Теремок"

зібрав творчих діток у гурток

Бібліотека

/Files/images/Новый рисунок (6).png

Костогриз Алла Петрівна - завідувач бібліотеки
Стаж роботи бібліотечний -33, в даному закладі -33 років

Бібліотечний фонд

Основний бібліотечний фонд – 40747

Художня література – 23864

Фонд підручників -16782

Каталоги та картотеки

Систематичний каталог

Комплект комп'ютерних та мультимедійного обладнання.

Останню курсову перепідготовку проходила у 2016 році. Захистила проект на тему: " Використання інноваційних форм роботи бібліотеки для ефективного забезпечення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу".

Та у 2018 р. Керівників гуртків Тема: " Система роботи з творчо обдарованими та талановитими дітьми в гуртках театрального мистецтва".

Незамінним джерелом знань і невичерпним джерелом духовного багатства кожної людини є книга. Бібліотека є головним помічником вчителів та учнів школи.

Основними напрямками роботи шкільної бібліотеки є:

- довідково – бібліографічне забезпечення навчально – виховного процесу;

- вивчення та розвиток читацьких інтересів, керівництво читання дітей;

- популяризація літератури.

Основне завдання бібліотеки навчити учнів користуватися книгою, фондом бібліотеки, довідковим апаратом. З цією метою використовуються різні форми роботи: індивідуальні та рекомендаційні бесіди. В нашій бібліотеці щоб полегшити пошук потрібної інформації є картотеки : «Нові надходження», «Книги серії Шкільна бібліотека», «Картотека підручників», «Картотека газетно- журнальних статей», «Систематичний каталог».

Оформлені тематичні папки: «Література рідного краю», «Катерина Білокур квітка Яготинщини», «Т.Г.Шевченко і наш край», «Голодомор 1932 – 1933 р.»

З метою популяризації книжкового фонду в бібліотеці оформлено ряд книжкових виставок різного призначення: для учнів та вчителів.

«Що за диво – наша мова», «Моя Україна – вільна держава», «Люби і знай свій рідний край», «Шевченкове слово в віках не старіє», «Її життя – подвиг, її картини – слава України», «На допомогу класному керівнику» та інші.

Разом з вчителями проводяться з учнями бесіди по класах та в бібліотеці:

«Як читати книгу?», «Як знайти потрібну книгу», «Книга в моєму житті» . Проводимо бібліотечно – бібліографічні уроки: «Як користуватись систематичним каталогом?», «Як створюється книга?», «Книга та її основні елементи» та інші.

Для учнів школи у бібліотеці створено:

- Куточок читача де розміщено пам’ятки: Бережи підручник. Радимо прочитати.

- Оформлений стенд «Живи, книго!»

Кожного року проводжу рейди - огляди під девізом під девізом «Бережи підручник», веду облік збереження учнями школи підручників.

Пізнати краще читача намагаюсь коли записую до бібліотеки. Під час розмови намагаюсь зрозуміти які книги подобаються. Проводжу індивідуальний та груповий аналіз читацьких формулярів. Проводжу анкетування: «За чиєю порадою ви стали читати?», «Про що любите читати?».Анкетування дає змогу краще зрозуміти читача та його уподобання.

Постійно готуються інформаційні списки літератури про нові надходження до бібліотеки.

До 50- річчя школи підготувала портфоліо про історію шкільної бібліотеки «Найважливіші події в житті шкільної бібліотеки»

Вже стало доброю традицією відзначати в березні дні народження геніяукраїнського народу – Т.Г.Шевченка. Шкільна бібліотека бере активну участь у проведенні шкільного тижня.

Традиційним у школі є святкування Тижня дитячої та юнацької книги. Проводжу свято: «До нас завітала в гості казка».

30 вересня Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Разом з педагогічним колективом проводяться різноманітні заходи: екскурсії до бібліотеки «Книга завжди поруч з вами» проводяться бесіди з учнями щодо збереження книжок: «Будь книзі товаришем».

З 2006 року бібліотека брала активну участь у районному конкурсі «Читач року!» Мета конкурсів пропаганда книги, та виявити найактивніших читачів.

Щорічно учні школи беруть активну участь у конкурсі «Відгук про прочитану сучасну прозу». Вони нагороджені Грамотами та Подяками є призерами цих конкурсів:

Грамота за 1 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Розум Ольга - 5-А клас 2009 рік.

Подяка «Найкращий відгук на сучасну прозу» 2011рік Аліскандерова А.

Грамота «Кращий читач 2008 року» Карташева А. Маршевська А.

Грамота «Читач року 2007» Пєнкіна І.

Грамота «Читач року 2006» Василенко І.

Подяка «Найкращий читач року 2009» Раковська А.

Подяка «Найкращий читач року 2010» Пантюк О.

Щорічно приймою участь у творчому звіті шкільних бібліотекарів про проведення ІІ етапу Всеукраїнській акції «Живи, книго!», 2010 році зайняла ІІ місце, у 2011 році ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнському конкурсу «Шкільна бібліотека».

2009 році у творчій групі бібліотекарів була нагороджена Дипломом. Головне управлінням освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів

В даний час веду заняття лялькового театру «Теремок» у якому задіяні учні 4 – 5 класів. Співпрацюю із гуртком «М’яка іграшка», де учні виготовляють власноруч героїв казок.

Були показані вистави у початкових класах та для батьків 4-В класу: казки «Рукавичка», «Колобок», «Зайчикова хатка».

У 2010-2011 навчальному році на базі Яготинської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено семінар районний з пропаганди книги через ляльковий театр був проведений урок « Пізнай казкового героя».

У 2011 -2012 році також був проведений районний семінар. Тема: Від компетентного читача – до інтелектуально розвиненої особистості

Було проведено відкрите заняття 3 – 4 класів. Тема: Підготовка компетентного читача до активного учня на уроках природознавства.

З 2010 року веду школу ППД шкільних бібліотекарів по питанню «Організація роботи лялькового театру у шкільних бібліотекарів міста»

Екскурсії до шкільної бібліотеки

Читачів багато в нас,

Бо читає кожен клас

Книжка – це вікно до знань,

Скаже кожен без вагань.

І хоч вперед іде життя

І без комп’ютера – ні дня.

Та щоб успішними людьми стати,

Книжки потрібно теж читати.

Сучасні діти це розуміють,

Охоче читають і все уміють.

/Files/images/aaa/изображение_viber_2021-10-26_09-47-29-115.jpg

/Files/images/aaa/изображение_viber_2021-10-26_09-47-29-345.jpg

Казка "Лисичка та журавель" вистава одного актора.

/Files/images/aaa/изображение_viber_2021-10-26_09-40-28-366.jpg

Екскурсія до шкільної бібліотеки

/Files/images/aaa/изображение_viber_2021-10-26_09-44-13-243.jpg

/Files/images/aaa/изображение_viber_2021-10-26_09-44-13-500.jpg

/Files/images/aaa/изображение_viber_2021-10-26_09-44-13-774.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1289

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728