Результати участі команд учнів школи
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.
1. Біологія | |||
8 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Кругляк Н.М. |
9 кл. | Береговий Ростіслав | 7 місце | Тяпкова Г.П. |
10 кл. | Півторака Артем | 1 місце | Кругляк Н.М. |
11 кл. | Коваль Тетяна | 2 місце | Тяпкова Г.П. |
2. Фізика | |||
7 кл. | Нагорна Наталія | 2 місце | Задоя В.А. |
8 кл. | Косогор Олександр | 1 місце | Задоя В.А. |
9 кл. | Тімощенко Влада | 1 місце | Задоя В.А. |
10 кл. | Лацько Владислав | 1 місце | Задоя В.А. |
11 кл. | Козлов Геннадій | 1 місце | Задоя В.А. |
3. Українська мова | |||
7 кл. | Ворковенко Вікторія | 1 місце | Бранець О.І. |
8 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Волошина О.М. |
9 кл. | Тімощенко Влада | 3 місце | Бобир В.Г. |
10 кл. | Андрощук Вікторія | 1-2 місце | Хвіст Л.О. |
11 кл. | Бранець Олександр | 1 місце | Пєнкіна Л.П. |
4. Англійська мова | |||
8 кл | Сандоян Каріна | 4 місце | Раковська О.В. |
9 кл. | Пархоменко Артем | 2 місце | Табачна Т.І. |
10 кл. | Андрощук Вікторія | 1-2 місце | Стовбчата Л.П. |
11 кл. | Бранець Олександр | 2 місце | Стовбчата Л.П. |
5. Німецька мова | |||
8 кл. | Лугін Тетяна | 1 місце | Цигипа Л.М. |
6. Історія | |||
8 кл | Сандоян Каріна | 1 місце | Білаш Л.М. |
9 кл. | Пархоменко Артем | 1 місце | Білаш Л.М. |
10 кл. | Форостяний Євген | 1 місце | Любенко Л.М. |
11 кл. | Бранець Олександр | 1 місце | Білаш Л.М. |
7. Математика | |||
6 кл. | Усенко Микола | 5 місце | Ігліна С.В. |
7 кл. | Пантюк Надія | 8 місце | Усенко В.І. |
8 кл | Косогор Олександр | 3 місце | Гирич В.І. |
9 кл. | Іванов Павло | 3 місце | Ігліна С.В. |
10 кл. | Лацько Владислав | 1 місце | Усенко В.І. |
11 кл. | Козлов Геннадій | 1 місце | Грабко В.М. |
8. Хімія | |||
7 кл. | Коваленко Ангеліна | 2-3 місце | Маршевська В.М. |
8 кл | Кукоба Олег | 5-6 місце | Маршевська В.М. |
9 кл. | Тимощенко Владислава | 4-5 місце | Маршевська В.М. |
10 кл. | Форостяний Євген | 4 місце | Маршевська В.М. |
11 кл. | Коваль Тетяна | 1 місце | Маршевська В.М. |
9. Астрономія | |||
11 кл. | Бранець Олександр | 3 місце | Задоя В.А. |
10. Географія | |||
8 кл | Сандоян Каріна | 3 місце | Година Р.І. |
9 кл. | Пархоменко Артем | 1 місце | Кривоколиско В.І. |
10 кл. | Форостяний Євген | 3 місце | Година Р.І. |
11 кл. | Раковська Анна | 1 місце | Година Р.І. |
11. Інформатика | |||
9 кл | Пархоменко Артем | 1 місце | Беба М.О. |
10 кл. | Півторака Артем | 4 місце | Беба М.О. |
11 кл. | Коваль Тетяна | 2 місце | Беба М.О. |
12. Трудове навчання | |||
9 кл. | Бобир Леся | 2 місце | Білоус О.П. |
9 кл. | Галак Ярослав | 1 місце | Миколаєнко А.Є. |
10 кл. | Лацько Владислав | 2 місце | Миколаєнко А.Є. |
11 кл. | Любченко Яна | 1 місце | Білоус О.П. |
13. Економіка | |||
11 кл. | Кравченко Юлія | 3 місце | Задоя В.А. |
14. Інформаційні технології | |||
9 кл. | Іванов Павло | 2 місце | Беба М.О. |
10 кл. | Півторака Артем | 5 місце | Беба М.О. |
11 кл. | Лисенко Віта | 4 місце | Беба М.О. |
15. Російська мова | |||
8 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Чорнобай Л.І. |
9 кл. | Шекеня Дарина | 1 місце | Чорнобай Л.І. |
16. Правознавство | |||
9 кл. | Самокиш Роман | 5 місце | Любенко Л.М. |
10 кл. | Андрощук Вікторія | 1 місце | Любенко л.м. |
11 кл. | Раковська Анна | 1 місце | Білаш Л.М. |
17. Математика (початкові класи) | |||
3 кл. | Корнієнко Святослав | 1 місце | Форостяна Л.М. |
3 кл. | Гой Сергій | 3 місце | Форостяна Л.М. |
4 кл. | Толок Катерина | 1 місце | Майсак Я.М. |
4 кл. | Косяченко Олександр | 4 місце | Півторака Л.І. |
VІМіжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевенка | |||
5 кл. | Митько Вікторія | 1 місце | Бранець О.І. |
6 кл. | Козько Анна | 3 місце | Бобир В.Т. |
7 кл. | Ворковенко Вікторія | 1 місце | Бранець О.І. |
8 кл. | Ганжа Олександра | 2 місце | Волошина О.М. |
9 кл. | Вишневецька Олена | 1 місце | Пєнкіна Л.П. |
10 кл. | Андрощук Вікторія | 3 місце | Хвіст Л.О. |
11 кл. | Бранець Олександр | 1 місце | Пєнкіна Л.П. |
Конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика | |||
3 кл. | Гой Сергій | 3 місце | Форостяна Л.М. |
3 кл. | Пряха Каріна | 4 місце | Ковальчук Г.І. |
4 кл. | Толок Катерина | 1 місце | Майсак Я.М. |
4 кл. | Ваксютенко Ірина | 5 місце | Півторака Л.І. |
5 кл. | Ковальов Євген | 1 місце | Бранець О.І. |
6 кл. | Табачна Злата | 2 місце | Хвіст Л.О. |
7 кл. | Пантюк Надія | 2 місце | Пєнкіна Л.П. |
8 кл. | Концова Олександра | 8 місце | Бобир В.Г. |
9 кл. | Бобир Олеся | 2 місце | Бобир В.Г. |
10 кл. | Лацько Владислав | 2 місце | Бранець О.І. |
11 кл. | Бранець Олександр | 1 місце | Пєнкіна Л.П. |
У школі функціонує відділення МАН України. Учні-члени МАН України працюють над науково-дослідницькими роботами, виступають з своїми доповідями в школі та на районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Із 2 учасників переможцями стали 2 учні:
№ | П.І.Б | клас | місце | секція | П.І.П. керівника |
1. | Раковська Анна | 11 | І | Українська мова | Пєнкіна Л.П. |
2. | Кузьменко Олена | 11 | І | Географія | Година Р.І. |