Результати участі команд учнів школи
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.
1. Зарубіжна література | |||
7 кл. | Табачна Злата | 1 місце | Крутько Т.В. |
8 кл. | Коваль Тетяна | 9 місце | Крутько Т.В. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Крутько Т.В. |
10 кл. | Пархоменко Артем | 2 місце | Мовчан С.О. |
11 кл. | Ситник Іванна | 4 місце | Мовчан С.О. |
2. Образотворче мистецтво | |||
9 кл. | Сандоян Каріна | 7 місце | Точкова Л.Б. |
10 кл. | Ніколенко Ірина | 4-5 місце | Точкова Л.Б. |
3. Біологія | |||
8 кл. | Нагорна Наталія | 3 місце | Кругляк Н.М. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 5 місце | Кругляк Н.М. |
10 кл. | Шекеня Дарина | 4 місце | Тяпкова Г.П. |
11 кл. | Півторака Артем | 1 місце | Кругляк Н.М. |
4. Українська мова та література | |||
7 кл. | Табачна Злата | 2 місце | Хвіст Л.О. |
8 кл. | Ворковенко Вікторія | 1 місце | Бранець О.І. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 2 місце | Волошина О.М. |
10 кл. | Сокол Олександр | 2 місце | Пєнкіна Л.П. |
11 кл. | Андрощук Вікторія | 2 місце | Хвіст Л.О. |
5. Трудове навчання | |||
9 кл. | Гуняга Аліна | 2 місце | Білоус О.П. |
10 кл. | Ніколенко Ірина | 2 місце | Білоус О.П. |
9 кл. | Косогор Олександр | 1 місце | Миколаєнко А.Є. |
10 кл. | Сокол Олександр | 3 місце | Миколаєнко А.Є. |
6. Англійська мова | |||
8 кл | Табачна Злата | 1 місце | Табачна Т.І. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 2 місце | Раковська О.В. |
10 кл. | Пархоменко Артем | 1 місце | Табачна Т.І. |
11 кл. | Терен Ігор | 3 місце | Стовбчата Л.П. |
7. Німецька мова | |||
8 кл. | Нагорна Наталія | 1 місце | Брюханда О.В. |
9 кл. | Лугін Тетяна | 2 місце | Цигипа Л.М. |
8. Історія | |||
8 кл | Прус Дар’я | 1 місце | Білаш Л.М. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Білаш Л.М. |
10 кл. | Пархоменко Артем | 3 місце | Білаш Л.М. |
11 кл. | Форостяний Євген | 2 місце | Любенко Л.М. |
9. Хімія | |||
7 кл. | Дятленко Артем | 6 місце | Маршевська В.М. |
8 кл | Коваленко Ангеліна | 7 місце | Маршевська В.М. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 3 місце | Маршевська В.М. |
10 кл. | Іванов Павло | 2 місце | Маршевська В.М. |
11 кл. | Ситник Іванна | 3 місце | Маршевська В.М. |
10. Математика | |||
6 кл. | Ковальов Євген | 2 місце | Усенко В.І. |
7 кл. | Шевченко Іван | 2 місце | Гирич В.І. |
8 кл | Коваль Тетяна | 3 місце | Гирич В.І. |
9 кл. | Косогор Олександр | 1 місце | Гирич В.І. |
10 кл. | Іванов Павло | 1 місце | Ігліна С.В. |
11 кл. | Півторака Артем | 2 місце | Ігліна С.В. |
11. Географія | |||
8 кл | Нагорна Наталія | 2 місце | Година Р.І. |
9 кл. | Ганжа Олександра | 4 місце | Година Р.І. |
10 кл. | Пархоменко Артем | 2 місце | Година Р.І. |
11 кл. | Форостяний Євген | 4 місце | Година Р.І. |
12. Правознавство | |||
9 кл. | Баглай Тетяна | 3 місце | Білаш Л.М. |
10 кл. | Шекеня Дарина | 1 місце | Білаш Л.М. |
11 кл. | Редька Анатолій | 1 місце | Любенко Л.М. |
13. Фізика | |||
7 кл. | Усенко Микола | 1 місце | Задоя В.А. |
8 кл | Прус Дар’я | 3 місце | Задоя В.А. |
9 кл. | Косогор Олександр | 5 місце | Задоя В.А. |
10 кл. | Іванов Павло | 1 місце | Задоя В.А. |
11 кл. | Півторака Артем | 3 місце | Задоя В.А. |
14. Інформаційні технології | |||
8 кл | Сергеєв Кирило | 3 місце | Тузінська Л.М. |
9 кл. | Гребенюк Артем | 2 місце | Цаплюк О.М. |
15. Російська мова | |||
9 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Чорнобай Л.І. |
16. Астрономія | |||
11 кл. | Бойко Максим | 1 місце | Задоя В.А. |
17. Математика (початкові класи) | |||
3 кл. | Погребна Дарія | 1 місце | Палагеча Н.І. |
3 кл. | Дрофа Назар | 2 місце | Кожушко Л.О. |
4 кл. | Лацько Артем | 1 місце | Наказна Т.М. |
4 кл. | Корнієнко Святослав | 2 місце | Форостяна Л.М. |
VІІМіжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевенка | |||
5 кл. | Чорненько Софія | 3 місце | Бранець О.І. |
6 кл. | Митько Вікторія | 1 місце | Бранець О.І. |
7 кл. | Тузінська Софія | 3 місце | Хвіст Л.О. |
8 кл. | Ворковенко Вікторія | 2 місце | Бранець О.І. |
9 кл. | Ганжа Олександра | 4 місце | Волошина О.М. |
10 кл. | Сокол Олександр | 2 місце | Пєнкіна Л.П. |
11 кл. | Андрощук Вікторія | 1 місце | Хвіст Л.О. |
Конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика | |||
3 кл. | Полежака Ніка | 1 місце | Кожушко Л.О. |
3 кл. | Павліченко Анастасія | 3 місце | Палагеча Н.І. |
4 кл. | Валько Софія | 1 місце | Наказна Т.М. |
4 кл. | Пряха Каріна | 3 місце | Ковальчук Г.І. |
5 кл. | Толок Катерина | 1 місце | Пєнкіна Л.П. |
6 кл. | Ковальов Євгеній | 1 місце | Бранець О.І. |
7 кл. | Волошанович Аліса | 2 місце | Бобир В.Г. |
8 кл. | Пантюк Надія | 4 місце | Пєнкіна Л.П. |
9 кл. | Сандоян Каріна | 1 місце | Волошина О.М. |
10 кл. | Пархоменко Артем Русланович | 2 місце | Пєнкіна Л.П. |
11 кл. | Андрощук Вікторія Іванівна | 1 місце | Хвіст Л.О. |